Kategorie

Dostawa

Dostawa

Regulamin


Księgarnia internetowa OIKOS, działająca pod adresem www.fpr.pl prowadzona jest przez Fundację "Pomoc Rodzinie", ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki, (OPP 94489, KRS: 151624).


1. Zamówienia w księgarni internetowej przyjmowane są pod adresem www.fpr.pl, e-mailem: wydawnictwo@fpr.pl (po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o potwierdzeniu zamówienia). Istnieje też możliwość złożenia zamówienia telefonicznie (0-22)751 50 55 lub faksem – całodobowo (0-22)751 66 56.
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z potwierdzeniem, że Klient zapoznał się z regulaminem Księgarni, rozumie go i akceptuje.


2. Do każdego zamówienia złożonego drogą elektroniczną dołączane jest potwierdzenie zamówienia.
Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje w momencie potwierdzenia go przez Księgarnię e-mailem lub telefonicznie. Potwierdzenie obejmuje takie informacje, jak: ilości i ceny wszystkich zamówionych produktów oraz koszty przesyłki zamówienia oraz adres na który zostanie wysłane zamówienie.
W przypadku zamówienia składanego przez firmy wymagane jest podanie wszystkich danych koniecznych do wystawienia faktury VAT.
Klient ma obowiązek podawania prawdziwych danych.


3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena brutto podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty księgarni internetowej, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach księgarni, bądź wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
Zamówienia realizowane są w kolejności zgłoszeń. W przypadku wyczerpania zapasów magazynowych, Klient informowany jest o najbliższym możliwym terminie realizacji jego zamówienia.


4. Termin otrzymania przesyłki to czas jej realizacji i dostawy określoną w zamówieniu metodą: Poczta Polska - przesyłka priorytetowa, czas dostawy 2 dni, przesyłka zwykłą do 5 dni.


5. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier; przelewem bankowym na konto Fundacji "Pomoc Rodzinie"  


6. Zwroty
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku O ochronie praw konsumentów, Klient ma prawo dokonania zwrotu zamówionego towaru w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie towaru, który nie był używany, kopiowany oraz nie został w żaden sposób uszkodzony na adres księgarni: Fundacja Pomoc Rodzinie", ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki. Zwracany towar należy odesłać wraz z otrzymanym rachunkiem lub fakturą. Księgarnia nie zwraca kosztów dostawy przesyłki, ani nie pokrywa kosztów jej odesłania (obie operacje odbywają się na koszt Klienta).
Obowiązkiem odbierającego przesyłkę jej jest sprawdzenie w momencie doręczenia w obecności doręczyciela. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania przesyłki lub jej zawartości, Klient powinien odmówić przyjęcia przesyłki z podaniem przyczyn odmowy (na liście przewozowym). Przyjęcie uszkodzonej przesyłki jest równoznaczne z utratą prawa do jej reklamacji w Księgarni.
W przypadku stwierdzenia wady w dostarczonym towarze, Klient ma prawo do wymiany towaru na wolny od wad.
Przed dokonaniem zwrotu bezwzględnie należy skontaktować się z Księgarnią w celu ustalenia szczegółów zwrotu: wydawnictwo@fpr.pl
Reklamacji nie podlegają uszkodzenia zawartości przesyłki powstałe z przyczyn leżących po stronie Klienta. Księgarnia w żadnym przypadku nie odbiera przesyłek dostarczanych za pobraniem.

 7. Księgarnia OIKOS zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu.
W przypadku pytań lub niezrozumienia treści niniejszego regulaminu prosimy o kontakt: wydawnictwo@fpr.pl
Prezentowane na stronach Księgarni treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt e-mailem: wydawnictwo@fpr , telefonicznie (0-22)751 50 55 lub faksem (0-22)751 35 26.

Życzymy udanych zakupów

Obsługa Księgarni Internetowej Fundacji „Pomoc Rodzinie”